Programista Wordpress
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
REKORD Hale Namiotowe
12. 6. 2024

Firma REKORD HALE NAMIOTOWE SP. Z O.O.  poszukuje pracownika na stanowisko:

PROGRAMISTA STRON WORDPRESS

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Godziny pracy: 08:00 – 16:00

PRACA STACJONARNA

OBOWIĄZKI:

  • projektowanie i implementacja stron internetowych opartych na WordPress;
  • tworzenie motywów i szablonów WordPress zgodnych z wytycznymi;
  • implementacja funkcji za pomocą wtyczek i rozszerzeń;
  • aktualizowanie i zarządzanie treścią na stronach internetowych;
  • optymalizacja treści pod kątem SEO;
  • zapewnienie zgodności treści z wytycznymi i standardami branżowymi;
  • optymalizacja wydajności stron internetowych (szybkość ładowania, responsywność);
  • konfiguracja i zarządzanie bazami danych MySQL;
  • rozwiązywanie problemów technicznych i błędów na stronach internetowych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe dziedzinie informatyki, technologii informacyjnej lub pokrewnej;
  • minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu i zarządzaniu stronami internetowymi opartymi na WordPress;
  • doświadczenie w tworzeniu i modyfikowaniu motywów WordPress;
  • znajomość systemów zarządzania bazami danych MySQL;
  • doskonała znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz PHP;
  • podstawowa znajomość zasad UX/UI;
  • znajomość popularnych wtyczek i narzędzi WordPress;
  • biegłość w korzystaniu z WordPressa, w tym administracja, konfiguracja i dostosowywanie;
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • kreatywność i zdolność do rozwiązywania problemów.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatną opiekę zdrowotna;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • kartę MultiSport;
  • platformę szkoleniową do nauki języków obcych.
  • dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055