Programista WEBCON
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
TU INTER Polska S.A.
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz biznesowo-technicznych, dokumentowanie;
  • projektowanie rozwiązań IT w oparciu o platformę Webcon;
  • projektowanie, konfiguracja i testowanie rozwiązań w WEBCON BPS;
  • utrzymanie oraz rozwój procesów;
  • integracja Webcon BPS z innymi systemami;
  • administrowanie systemem Webcon;
  • opracowywanie i dostarczanie dokumentacji technicznej;
  • dostarczanie rozwiązań zgodnych z wymaganiami biznesowymi;
  • koordynacja rozwiązywania problemów oraz wsparcie użytkowników systemów;
  • wsparcie oraz współpraca z biznesem.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość technologii Webcon BPS lub innej podobnej platformy BPS typu low code;
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • umiejętność projektowania logiki biznesowej, pisania dokumentacji wymagań;
  • znajomość metod integracji aplikacji (w szczególności interfejsów API REST,
  • MYDŁO);
  • znajomość pisania zapytań bazodanowych MS SQL;
  • komunikatywność, zorientowanie za terminy i wyniki;
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole projektowym;
  • nastawienie na ciągły rozwój i gotowość podnoszenia kompetencji.

Mile widziane

  • znajomość draw.io, Enterprise Architect, Adonis, inne podobne;
  • znajomość dowolnego języka programowania np. PYTON;
  • znajomość notacji BPMN;
  • znajomość UML lub metodyki CASE;
  • znajomość terminologii ubezpieczeń, doświadczenie pracy w branży
  • ubezpieczeniowej;
  • doświadczenie w administrowaniu systemami informatycznymi.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • elastyczne godziny pracy;
  • praca w modelu hybrydowym;
  • atmosferę pracy opartą o współpracę i dzielenie się wiedzą;
  • samodzielność w realizacji zadań;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • ubezpieczenie grupowe na życie oraz pakiet świadczeń medycznych;
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: świadczenie urlopowe, świadczenie świąteczne);
  • atrakcyjną lokalizację miejsca pracy (przy Dworcu Warszawa Zachodnia).

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087