Programista WEB w Zespole Systemów CRM
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
17. 10. 2024

1125009001

Obowiązki

  • Rozwój nowych funkcjonalności w systemach bankowych w obszarze CRM oraz obszarze ubezpieczeń (Platforma Omnikanałowa).
  • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania (funkcjonalność, wydajność, niezawodność).
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych przez zespół z wykorzystaniem najnowszych wersji Angular Framework.
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, optymalizacji.

Wymagania

  • Posiadasz praktyczne doświadczenie komercyjne (min. 3 lat) w wykorzystywaniu Angular Framework (11+).
  • Jesteś graczem zespołowym i posiadasz proaktywne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Lubisz mieć wpływ i kształtować swoje środowisko pracy.
  • Znasz technologie:
    • JavaScript (ES6)
    • HTML5
    • CSS3
    • SASS
    • TypeScript
    • RxJS
    • NodeJS
  • Znasz zagadnienia:
    • Mobile First
    • Responsive Web Design (RWD)
    • Progressive Web Apps (PWA)
    • Cross browser (IE11+, Chrome, Safari, Firefox)
    • RESTful API

Oferujemy

  • HTML5
  • CSS3
  • SASS
  • RxJS
  • NodeJS

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662