Programista Testów (C#)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
VlogIT
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Tworzenie, implementacja i utrzymanie testów automatycznych z użyciem C#, Selenium, xUnit/nUnit, SpecFlow/Playwright, SQL, SQL Server
  • Planowanie i estymacja testów automatycznych
  • Analiza wymagań biznesowych przy współpracy z analitykami i product ownerem (Scrum)

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze testów automatycznych wykorzystaniem C#
  • Znajomość obszarów testowania backendu, frontendu i bez danych (znajomość SQL, SOAP, testów API, protokołu HTTP)
  • Doświadczenie w pracy z Visual Studio
  • Znajomość xUnit, nUnit
  • Praktyczne doświadczenie w pracy w Scrum (planowanie prac, testowanie przyrostów)
  • Przynajmniej dobra znajomość języka polskiego (praca w języku polskim)
  • Mile widziane certyfikaty ISTQB, doświadczenie w pracy Selenium, SpecFlow/Microsoft Playwright, Azure DevOps
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze finansów/bankowości/fintech

Oferujemy:

  • Umowa B2B w tzw. outsourcingu (120-150 zł + VAT za godzinę). Nie szukamy kogoś „na projekt” i kilka miesięcy. Szukamy członków zespołu na lata, którzy rozwiną swoje skrzydła i indywidualne potrzeby
  • Praca zdalna z wizytami w biurze (centrum Warszawy) maksymalnie dwa razy w miesiącu
  • Płaska struktura, swobodna atmosfera pracy
  • Elastyczne godziny pracy, brak nadgodzin

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190