Programista systemy wspomagania dowodzenia
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
PIT-RADWAR S.A.
23. 5. 2024

Pracujemy nad systemem rozproszonym działającym na wojskowych platformach mobilnych i stacjonarnych, przeznaczonym do wspomagania procesów rozpoznania, planowania działań oraz kierowania walką.

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie kodów źródłowych oprogramowania aplikacji backend’owych,
  • testowanie wytworzonego oprogramowania,
  • aktywne proponowanie własnych rozwiązań,
  • udział w testach i badaniach produktów końcowych,
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej projektu.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub pokrewne) lub wykształcenie wyższe uzupełnione doświadczeniem w programowaniu,
  • praktyczna znajomość C++ 11 lub nowszego,
  • umiejętność rozumienia diagramów UML,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną,
  • otwartość na rozwijanie swoich umiejętności i dzielenie się wiedzą w zespole.

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji backend’owych,
  • znajomość narzędzi: JIRA, Confluence, Git, Jenkins, Clion
  • znajomość Boost, GTest, g++, valgrind, cmake, conan
  • znajomość dobrych praktyk programowania: SOLID, KISS, DRY
  • znajomość metodyki TDD.

Oferujemy:

  • ciekawą, odpowiedzialną, ambitną oraz stabilną pracę,
  • stały rozwój kompetencji oraz specjalistycznej wiedzy dzięki działaniu w zespole profesjonalistów oraz rozbudowanemu systemowi szkoleń,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do karty Multisport, Medicover Sport, dostęp do internetowej poradni psychologicznej, atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych),
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii,
  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich,
  • możliwość realizacji prac doktorskich z zakresu tematyki badawczej firmy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się czołowej firmie badawczo-rozwojowej branży zbrojeniowej w Polsce.

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509