Programista systemów wbudowanych (Algorithm Developer)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Nasz Klient jest czołowym, międzynarodowym producentem i dostawcą urządzeń sterujących dla sprzętów gospodarstwa domowego, wykorzystujących energooszczędne rozwiązania oraz systemy komunikacji bezprzewodowej.

Obecnie ze względu na rozwój działu R&D poszukujemy osoby na stanowisko Programista/ka systemów wbudowanych (Algorithm Developer)

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu systemów wbudowanych
  • Znajomość niskopoziomowego programowania (bare-metal) mikrokontrolerów z rdzeniem ARM
  • Znajomość języków programowania: C, C++, Python
  • Znajomość systemów kontroli wersji
  • Znajomość struktur: PID, FOC, SVM, aPFC
  • Wiedza w zakresie elektroniki cyfrowej i analogowej umożliwiająca czytanie schematów oraz pracę ze sprzętem
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę w zespole międzynarodowym
  • Orientacja na pracę zespołową i samodzielność wykonywania zadań

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi: JIRA, Polarion
  • Znajomość środowisk: Gecko, LTspice, Octave

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Udział w ciekawych projektach badawczych
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku, bony żywieniowe, prywatna opieka medyczna, pakiet relokacyjny)
  • Dostęp do platformy e-learningowej

Zadania

  • Rozwijanie projektów przekształtników energoelektronicznych (zasilanie sieciowe, moc 10kW, branża HVAC/R)
  • Implementacja algorytmów sterowania silnikami oraz modułami mocy
  • Testowanie i weryfikacja oprogramowania
  • Dokumentowanie rozwiązań oraz architektury oprogramowania
  • Analiza wymagań klienta
  • Utrzymywanie obecnego kodu, bibliotek i architektury rozwijanego oprogramowania

  • Praca Wrocław
  • Programista Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293