Programista Systemów Sterowania PLC
  • Piła
Piła, Piła, Województwo wielkopolskie, Polska
zw-solutions sp. z o.o.
27. 8. 2024
zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
odpowiadasz za napisanie programu zgodnie z dokumentacją techniczną i obowiązującymi standardami tj. zaprogramowanie sterowników PLC Siemens (Step7 + TIA Portal), stworzenie wizualizacji HMI  -
tworzysz dokumentację techniczną i projektową  -
uruchamiasz linie produkcyjne w Polsce i za granicą (głównie dla koncernów samochodowych)  -
diagnozujesz i rozwiązujesz problemy na etapie uruchomienia linii, celem zapewnienia jak najlepszej jakości, we współpracy z klientem i zespołami projektowymi  -
raportujesz o przebiegu pracy lub napotkanych problemach
Wymagania stanowiska
gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą (ponad 50% w skali roku)  -
komunikatywna znajomość języka angielskiego; mile widziana znajomość języka niemieckiego  -
znajomość oprogramowania projektowego (np.: Step7 TIA Portal)  -
wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Elektrotechnika, Automatyka lub pokrewne  -
umiejętność czytania schematów elektrycznych  -
znajomość sieci przemysłowych  -
umiejętności pracy w zespole, sumienność, dokładność  -
samodzielność w działaniu  -
mile widziane: znajomość standardów BMW TMO, GSC, VASS oraz doświadczenie przy tworzeniu systemów SCADA
Oferujemy
atrakcyjne wynagrodzenie (warunki finansowe zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia)  -
zatrudnienie w oparciu umowy o pracę   -
pracę w międzynarodowym zespole inżynierów  -
możliwość intensywnego rozwoju – poprzez wewnętrzne oraz zewnętrzne szkolenia, poznawanie najnowszych technologii w branży Automotive i obowiązujących w niej standardów

  • Praca Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544