Programista sterowników PLC, aplikacji wizualizacyjnych w branży HVAC
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Asspire sp. z o.o.
10. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • programowanie sterowników PLC w branży HVAC
  • programowanie/konfiguracja aplikacji systemów wizualizacyjnych dla systemów automatyki BMS
  • uruchamianie układów automatyki na obiektach
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • wykonywanie przeglądów serwisowych układów automatyki na obiektach

WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne z zakresu: automatyka, elektrotechnika, informatyka lub pokrewne
  • podstawowe umiejętności z zakresu programowania sterowników PLC, preferowane Wago, Allan Bradley, Johnson Controls lub inne
  • umiejętności z zakresu programowanie/konfiguracja aplikacji systemów wizualizacyjnych, mile widziane
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kategorii B, mile widziane.

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności w oparciu o umowę o pracę
  • praca głównie w siedzibie firmy w Krakowie
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczny czas pracy
  • uczestnictwo w realizacji bardzo ambitnych projektów.

  • Praca Kraków
  • Programista Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678