Programista / Starszy programista .NET
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Comarch
17. 5. 2024

1344

Obowiązki

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z: NET/ C#, relacyjnymi bazami danych: MS SQL, systemem kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji technicznej
  • Mile widziana znajomość:
    • technologii webowych: HTML/ CSS/ JavaScript/ Angular
    • REST Web Services
    • wzorców projektowych i architektonicznych
    • procesów i narzędzi CI/CD

Wymagania

Oferujemy

  • Rozwój oprogramowania Comarch w technologii .NET
  • Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Współpraca z zespołem programistów oraz analitykami biznesowymi
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej
  • Dbałość o jakość kodu poprzez stosowanie dobrych praktyk programowania: CleanCode, CodeReview

Źródło: Comarch/Praca

  • Praca Kraków
  • Programista Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080