Programista SQL
  • Ozimek
Ozimek, Ozimek, opolskie, Polska
ProLicht Reklama
30. 4. 2024

Grupa ProLicht jest wiodącym europejskim producentem wysokiej jakości rozwiązań reklam świetlnych. Dzięki naszym 7 lokalizacjom w Europie (Niemcy, Polska, Węgry, Anglia, Francja, Rumunia, Hiszpania) możemy działać bardzo elastycznie i dlatego jesteśmy idealnym partnerem dla krajowych i globalnych projektów.

Obowiązki:

  • Rozwój istniejącego systemu – znajomość programowania w SQL
  • Konfigurowanie i dostosowanie bazy do wcześniej zaprojektowanych modeli
  • Projektowanie rozwiązań bazo-danowych
  • Modelowanie struktur danych
  • Testowanie oraz wdrażanie tworzonych rozwiązań
  • Diagnozowanie i usuwanie błędów programistycznych
  • Optymalizacja oraz poprawa wydajności działających procesów

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiągnięć
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • elastyczny czas pracy
  • premię za polecenie pracownika
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • W celu zdobycia szczegółowych informacji prosimy o kontakt
  • +48 77 400 22 52
  • +48 77 400 22 53

  • Praca Ozimek
  • Ozimek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030