Programista robotów spawalniczych - Gawroński Sp. z o.o.
  • Śrem
Śrem, Śrem, Wielkopolskie, Polska
GAWROŃSKI
3. 9. 2024

Gawroński Sp. z o.o. - nowoczesny zakład produkcyjny w Mechlinie, pod Śremem zatrudni
Programistę robotów spawalniczych
Podstawowe obowiązki:
- Programowanie robotów spawalniczych
- Tworzenie i zgrywanie kopii zapasowych programów
- Wykonywanie prób spawalniczych
- Wprowadzanie korekt, ustawianie parametrów maszyn
- Udział w projektach wdrożeniowych, tworzenie programów
- Przeprowadzanie doświadczeń i opracowywanie całego systemu sterowania urządzeniami
- Planowanie, wdrażanie i modernizowanie działań wspólnie z zespołem ekspertów
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej
- Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP oraz PPOŻ
Oczekujemy:
- Chęci do stałego rozwoju, podnoszenia swoich umiejętności
- Umiejętności analitycznego myślenia, dokładności, precyzji
- Sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków
- Zaangażowania w pracę Dodatkowym atutem będą:
- mile widziana znajomość procesów w zakresie spawalnictwa oraz znajomość tworzenia przyrządów spawalniczych
Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Pracę stacjonarną
- Ustrukturyzowany proces wdrożeniowy/ przeszkolenie
- Możliwość rozwoju i nabywania doświadczenia
- Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i kwalifikacji
- Premię kwartalną uzależnioną od zaangażowania
- Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

  • Praca Śrem
  • Śrem - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648