Programista robotów spawalniczych
  • Strumień
Strumień, Strumień, Śląskie, Polska
STRUMET
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie programów spawalniczych

  • wdrażanie programów do spawania oraz korekta już istniejących programów

  • nadzór nad pracą stanowiska zrobotyzowanego

  • współpraca z innymi działami przy wdrażaniu nowych projektów

WYMAGANIA:

  • znajomość rysunku technicznego

  • gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

  • doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, choć potraktujemy je jako niewątpliwy atut

  • ogólna wiedza dotycząca procesów spawania

  • umiejętność współpracy w zespole

  • odpowiedzialność i sumienność

  • komunikatywna znajomość języka polskiego

OFERUJEMY:
  • Stałą pracę w ramach umowy o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozbudowany system premiowy obejmujący premie jakościowe, wakacyjną, świąteczne, absencyjne, miesięczne.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia.
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym m.in. dostęp do prywatnej opieki medycznej i dodatkowego ubezpieczenia grupowego, firmowa stołówka, nauka języka angielskiego, bilety do teatru.
  • Dobra atmosfera pracy oraz szacunek do drugiego człowieka to dla nas bardzo ważne tematy. Jeśli podzielasz to podejście, chętnie Cię poznamy!

  • Praca Strumień
  • Strumień - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838