Programista Robotów Spawalniczych
  • Strumień
Strumień, Strumień, Silesian Voivodeship, Polska
STRUMET
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykonywanie programów spawalniczych wdrażanie programów do spawania oraz korekta już istniejących programów nadzór nad pracą stanowiska zrobotyzowanego współpraca z innymi działami przy wdrażaniu nowych projektów WYMAGANIA: znajomość rysunku technicznego gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, choć potraktujemy je jako niewątpliwy atut ogólna wiedza dotycząca procesów spawania umiejętność współpracy w zespole odpowiedzialność i sumienność komunikatywna znajomość języka polskiego OFERUJEMY: Stałą pracę w ramach umowy o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie Rozbudowany system premiowy obejmujący premie jakościowe, wakacyjną, świąteczne, absencyjne, miesięczne. Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia. Bogaty pakiet benefitów, w tym m.In. dostęp do prywatnej opieki medycznej i dodatkowego ubezpieczenia grupowego, firmowa stołówka, nauka języka angielskiego, bilety do teatru. Dobra atmosfera pracy oraz szacunek do drugiego człowieka to dla nas bardzo ważne tematy. Jeśli podzielasz to podejście, chętnie Cię poznamy

  • Praca Strumień
  • Strumień - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521