Programista robotów przemysłowych
  • Knurów
Knurów, Knurów, śląskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Zakres obowiązków:

  • programowanie robotów online ABB, KUKA, Fanuc
  • prowadzenie projektów instalacji i uruchomienia robotów u klienta w kraju i za granicą
  • przygotowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej stanowisk zautomatyzowanych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu: automatyk, robotyk, elektronik
  • umiejętność programowania robotów ABB/KUKA/Fanuc
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (mile widziana znajomość innych języków obcych)
  • gotowość do częstych wyjazdów za granicę (główne projekty w niemczech, na słowacji i na węgrzech)
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • szkolenia z programowania robotów przemysłowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • 3 miesiące okresu próbnego, następnie umowa o pracę na czas nieokreślony
  • ubezpieczenie na życie

  • Praca Knurów
  • Knurów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293