Programista Python
  • Zielonka
Zielonka, Zielonka, Województwo mazowieckie, Polska
Filbico Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • wymiar pracy: pełny etat
  • miejsce pracy (hybrydowo): lokalnie w siedzibie firmy w Zielonce / zdalnie
  • zalety: ciekawa praca dającą szansę na rozwój zawodowy
  • możliwość pakietowego ubezpieczenia zdrowotnego (PZU)
  • roczne nagrody motywacyjne

Oczekiwania:

  • umiejętność analizowania problemów
  • kreatywność, skrupulatność, dociekliwość, cierpliwość
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność współpracy w obszarach technicznych z architektami, projektantami, programistami, testerami
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań
  • wykształcenie: wyższe techniczne elektroniczne, informatyczne lub teleinformatyczne
  • dobra znajomość języka Python
  • dobra znajomość systemów z rodziny Linux
  • projektowanie i implementacja interfejsów API
  • min. 3 lata doświadczenia w procesie wytwórczym rozwiązań w roli programisty(developera)
  • znajomość podstaw architektury systemów informatycznych
  • język angielski na poziomie min. B2
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • dobra znajomość systemów z rodziny Red Hat Enterprise Linux
  • integracja aplikacji frontendowych z backendem
  • znajomości technologii webowych
  • znajomość narzędzia Enterprise Architect (lub podobnego)
  • znajomość modelowania procesów w UML
  • znajomość środowisk wirtualizacji i kontenerowych
  • doświadczenie w pracy nad dużymi projektami oprogramowania
  • zainteresowanie i umiejętności z zakresu algorytmiki i struktur danych

Wstępnie definiowane zadania do realizacji w ramach etatu:

  • udział w projektach dotyczących budowy i rozbudowy funkcjonalności oprogramowania
  • optymalizacja istniejącego kodu w celu poprawy wydajności i skalowalności aplikacji
  • projektowanie rozwiązań informatycznych
  • współpraca z Kierownikami Projektów, analitykami, projektantami systemów, inżynierami, programistami
  • projektowanie i tworzenie oprogramowania narzędziowego/testowego
  • współpraca przy tworzeniu/utrzymywaniu dokumentacji projektowej systemów IT
  • wsparcie w procesach testowania oraz odbioru oprogramowania
  • tworzenie/wykonywanie scenariuszy symulacyjnych

  • Praca Zielonka
  • Zielonka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584