Programista - Projektant/ Programistka - Projektantka
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Santander Consumer Bank
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis projektu:

Dołącz do Chapteru Platform, który zmienia i unowocześnia Santander Consumer Bank. Realizuj z nami projekty dotyczące m.in. rozwoju core’owych systemów/usług w zakresie bankowości mobilnej, podpisu cyfrowego i PSD2, a także modernizacji funkcjonalnej oraz architektoniczno-technologicznej systemów z wykorzystaniem różnych technologii informatycznych. Praca nad migracją rozwiązań dla kart kredytowych do nowych systemów jest również naszym udziałem.

System operacyjny: Windows

Pracujemy zespołowo w metodologii Agile wzajemnie się wspierając i wspólnie podejmując decyzje

Zespół: Product Ownerzy, Scrum Master, Analitycy systemowi, Programiści, Architekci IT, Testerzy, Specjaliści produktowi.

Nasze motto to: Nie ma głupich pytań.

Technologie, których używamy:

  • .NET, .NET Framework(ver 4+), .NET Core
  • Microsoft WebAPI oraz MVC
  • SQL, T-SQL
  • ORM (EF, EF Core)
  • GIT, Azure Devops

Technologie mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile/SCRUM
  • Znajomość mechanizmów DevOps CI/CD
  • Otwartość na pracę w starszych technologiach (np. classic ASP, COM+, VB)
  • Umiejętność tworzenia stron internetowych (Angular 2, TS, JS, CSS, HTML)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozbudowę serwisów WebAPI, aplikacji web w technologii .Net
  • Przygotowanie testów jednostkowych do tworzonych rozwiązań
  • Wsparcie testów wewnętrznych (analiza i poprawa błędów)
  • Zapewnienie jakości tworzonych rozwiązań
  • Współpracę z zespołem projektowym/SCRUM-owym w trakcie realizacji projektów

Oczekujemy:

  • Zaangażowania, dobrej komunikacji , umiejętności rozwiązywania problemów
  • Minimum 4 - letniego doświadczenia w programowaniu w technologii .NET (w tym mikroserwisów)
  • Bardzo dobrej znajomości technologii Microsoft WebAPI oraz MVC
  • Bardzo dobrej znajomości C# oraz technologii .NET Framework(ver 4+), .NET Core, .NET
  • Dobrej znajomości ORM (EF, EF Core)
  • Dobrej znajomości SQL, T-SQL
  • Znajomości GIT, Azure Devops
  • Znajomości i umiejętność zastosowania wzorców projektowych
  • Umiejętności tworzenia testów jednostkowych
  • Umiejętności wykorzystania zasad SOLID oraz Clean code w praktyce
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie gwarantującym zrozumienie dokumentacji technicznej
  • Zaangażowania, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole oraz umiejętności rozwiązywania  problemów

To oferujemy:

  • dostęp do wiedzy no limit- wewnętrzna strefa wymiany wiedzy, platforma szkoleniowa Dojo z dostępem do szkoleń na LinkedIn Learning, IBM oraz O’Reilly, program mentoringowy, konkursy, webinary i podcasty eksperckie
  • kursy języka angielskiego i nie tylko
  • prywatną opiekę medyczną
  • elastyczny czas pracy
  • praca hybrydowa
  • program Buddy- wdrożenie u nas jest super
  • platforma psychologiczna- zawsze masz z kim porozmawiać
  • tu możesz być sobą - jesteśmy Bankiem bez barier, wysokie poczucie różnorodności i inkluzywności nas wyróżnia
  • brak drees-code oraz prosty język to nasz przyjaciel
  • przyjazna atmosfera pracy, imprezy integracyjne i spotkania team-buildingowe, chodzimy również po górach
  • Przestrzeń dla Ciebie- pięknie wyposażone biuro i strefa relaksu

Benefity

  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do języków obcych
  • dostęp do szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na usługi firmowe
  • integracje!
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • kawa, herbata
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • program rekomendacjipreferencyjne pożyczki

Etapy rekrutacji:

  • 1.Rozmowa telefoniczna z naszą Rekruterką
  • 2.Zdalne spotkanie z kadrą IT i Rekruterką
  • 3.Decyzja

Przyjęliśmy silną kulturę ryzyka i oczekujemy od wszystkich naszych pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska, proaktywnej i odpowiedzialnej postawy w zarządzaniu ryzykiem.

  • Praca Wrocław
  • Programista Wrocław
  • Projektant Wrocław
  • Projektant gier komputerowych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584