Programista / Programistka PHP
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Primeon Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Primeon to spółka zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla edukacji. Nasze produkty były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w niezależnych konkursach. W związku z dynamicznym rozwojem zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym poszukujemy osób, które pozwolą nam utrzymać dotychczasowe tempo.

Naszym flagowym produktem jest Platforma LangLion (http://www.langlion.com/), która usprawnia funkcjonowanie szkoły językowej.

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i rozwijanie istniejących aplikacji,
  • projektowanie nowych modułów w istniejącej aplikacji,
  • tworzenie rozwiązań mających na celu pozyskanie nowych klientów i rozwój firmy,
  • bezpośrednia współpraca z osobami odpowiedzialnymi za produkt, oprogramowanie i infrastrukturę,
  • podnoszenie jakości stworzonego kodu,
  • doskonalenie wiedzy w zakresie produktów, wykorzystywanych technologii oraz systemów.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP w ujęciu obiektowym,
  • bardzo dobra znajomość SQL,
  • dobra znajomość HTML, CSS, Javascript, jQuery,
  • dobra znajomość GIT (add, commit, push, branch),
  • znajomość technik refactoringu oraz projektowania w oparciu o wzorce projektowe.

Mile widziane

  • znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie użytkownika

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na preferowanych przez kandydata warunkach (do wyboru umowa o pracę / umowa cywilnoprawna / B2B)
  • Dużą niezależność w działaniu
  • Pracę w firmie będącej liderem w branży na rynku polskim i dynamicznie rozwijającej się na rynkach zagranicznych
  • Elastyczny grafik i możliwość pracy zdalnej
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy w małym i zgranym zespole

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

  • Praca Wrocław
  • Programista Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584