Programista PLC/ Wdrożeniowiec automatyki przemysłowej
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Prowadzimy rekrutację do zespołu naszego partnera. Firma tworzy kompleksowe rozwiązania systemów bagażowych i intralogistyki wykorzystywane na lotniskach na całym świecie.

W związku z rozwojem poszukujemy osób na stanowisko Programisty PLC/ Wdrożeniowca systemów automatyki.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a rozwojem w obszarze automatyki i PLC oraz jesteś otwarty/a na podróże do ciekawych miejsc na świecie (Turcja, Grecja, Ameryka Południowa, Indonezja) związanych z wdrożeniami u klientów zapraszamy do rozmów. Chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty i poznamy Twoje plany i wymagania.

Oczekujemy

  • umiejętności diagnostyki problemów i analitycznego myślenia,
  • doświadczenia w pracy z językiem SCL i LD,
  • wykształcenia min. średnie techniczne lub wyższe (preferowane kierunki: Automatyka, Elektrotechnika, Mechatronika, Robotyka, Elektromechanika),
  • znajomości zagadnień technicznych z zakresu elektrotechniki i automatyki przemysłowej,
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych w kraju i za granicą,
  • umiejętności czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,
  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego (B1-B2),
  • znajomości pakietu Office i narzędzi administracyjnych,
  • umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej,
  • gotowości do uczenia się i rozwijania nowych umiejętności,
  • zaangażowania i samodzielności w działaniu,

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w zgranym zespole specjalistów w rozwijającej się organizacji,
  • realizację ambitnych projektów na całym świecie,
  • rozwój z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań PLC na rynku,
  • możliwość podróży i zwiedzania Świata podczas realizacji projektów u klientów (np. w Turcji, Grecji, Am. Południowej, czy w Indonezji),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • otwartość na propozycje i Twój punkt widzenia,
  • współpracę w oparciu o partnerską relację,
  • bogaty pakiet szkoleń,
  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę,

Zadania

  • programowanie sterowników PLC (Siemens S7 1500) oraz sterowników bezpieczeństwa (np. Siemens, PILZ) z wykorzystaniem języków SCL i LD,
  • uruchomianie systemów u klienta – firma współpracuje z odbiorcami na całym Świecie,
  • opracowywanie rozwiązań technicznych w zakresie automatyki i instalacji zasilających,
  • diagnostyka i testowanie wdrażanych rozwiązań,
  • udział w szkoleniach oraz odbiorach,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej i projektowej,
  • opieka nad projektem po uruchomieniu i obsługa zgłoszeń serwisowych,
  • udział w konsultacjach technicznych w zakresie systemów automatyki,

  • Praca Poznań
  • Wdrożeniowiec Poznań
  • Programista Poznań
  • Automatyk Poznań
  • Integrator automatyki Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584