Programista PLC
  • Konopnica
Konopnica, Konopnica, Województwo lubelskie, Polska
Wikpol Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Wikpol to ugruntowana firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji i wdrażaniu zautomatyzowanych i zrobotyzowanych linii paletyzacji, depaletyzacji i pakowania zbiorczego.

W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy otwartych, kreatywnych i ambitnych osób, które chcą się rozwijać i mają pasję do technologii. Dołącz do Wikpol, gdzie praca przynosi satysfakcję i pozwala tworzyć innowacje wspólnie z zespołem, który kocha to, co robi.

Poszukujemy:

AUTOMATYK – PROGRAMISTA PLC

 Miejsce pracy: Konopnica 208 B

OBOWIĄZKI

  • programowanie sterowników PLC
  • programowanie paneli operatorskich i systemów wizualizacji
  • uruchamianie systemów automatyki, takich jak układy serwonapędowe, systemy wizyjne, czytniki kodów kreskowych, systemy identyfikacji
  • prowadzenie uruchomienia bezpośrednio u klientów końcowych

OFERUJEMY

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zdobycie licznych umiejętności praktycznych oraz cennego doświadczenia w szybko rozwijającej się, innowacyjnej dziedzinie
  • szeroki rozwój zawodowy
  • pakiet szkoleń – indywidualnie wybierane szkolenia techniczne, językowe i biznesowe
  • doskonałą atmosferę pracy w dynamicznym, zgranym zespole
  • pakiet socjalny, medyczny i sportowy

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku automatyki, elektrycznym, mechatroniki
  • praktyczna umiejętność programowania sterowników PLC Simatic oraz paneli operatorskich firmy Siemens
  • odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

DODATKOWE ATUTY

  • umiejętność programowania sterowników i systemów wizualizacji Rockwell Automation
  • umiejętność programowania robotów przemysłowych
  • umiejętność programowania systemów wizualizacji SCADA: WinCC, AVEVA InTouch
  • znajomość języka angielskiego

ETAPY REKRUTACJI

1. Wiadomość lub telefon od rekrutera z naszej firmy, który umówi Cię na pierwszy etap rozmowy kwalifikacyjnej.

2. Rozmowa kwalifikacyjna – etap 1: Krótkie spotkanie, które może odbyć się online lub w naszej siedzibie. Podczas spotkania zaprezentujesz swoje kwalifikacje i doświadczenie. Decyzja o przejściu do następnego etapu.

3. Rozmowa kwalifikacyjna – etap 2:

  • Omówienie szczegółów dotyczących pracy na nowym stanowisku.
  • Zaprezentowanie miejsca pracy, na którym będziesz pracować.
  • Informacja o kolejnych krokach procesu rekrutacyjnego, w tym o ewentualnym dodatkowym etapie lub o terminie zakończenia rekrutacji.

4. Powiadomienie o wynikach procesu rekrutacyjnego w ciągu 14 dni od daty pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej

  • Praca Konopnica
  • Konopnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584