Programista PLC
  • Komprachcice
Komprachcice, Komprachcice, Opole Voivodeship, Polska
STERNEL Sp. z o.o.
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Programowanie sterowników PLC offline/online,
  • Uruchamianie linii produkcyjnych,
  • Parametryzacja maszyn produkcyjnych,
  • Testowanie oprogramowania,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektronika),
  • Doświadczenie w branży automotive industry na stanowisku programista PLC,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość programowania sterowników: Siemens, Allen Bradley, Schneider,
  • Praktyczna znajomość STEP7, TIA Portal, Zenon, inTouch,
  • Doświadczenie w programowaniu offline,
  • Doświadczenie w Virtual Commisioning,
  • Znajomość standardów stosowanych w branży motoryzacyjnej (VASS, INTEGRA, LU, V8),
  • Znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz system premiowy,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i interesujące projekty,
  • Rozwój kariery zawodowej,
  • Niezbędne narzędzia do pracy tj. komputer, telefon, pełne wyposażenie w ubrania oraz samochód,
  • Szkolenia oraz certyfikacje ze standardów stosowanych w branży motoryzacyjnej.

  • Praca Komprachcice
  • Komprachcice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714