Programista PLC
  • Tychy
programista PLC
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 4. 2024

Chcesz rozwijać się w automatyce przemysłowej? Projekty zagraniczne są dla Ciebie ciekawą perspektywą?

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko programisty PLC, dla naszego międzynarodowego klienta, producenta zautomatyzowanych systemów i rozwiązań.

Chętnie przekażemy Ci więcej informacji w rozmowie rekrutacyjnej :)

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (automatyka przemysłowa)
  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • umiejętności programowania sterowników przemysłowych PLC firmy SIEMENS (TIA Portal)
  • praktycznej umiejętności programowania paneli operatorskich HMI
  • gotowości do wyjazdów projektowych za granicę
  • prawo jazdy kat. B
  • dobrej organizacji pracy i komunikatywności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system jednozmianowy
  • możliwość pracy hybrydowej
  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenia, premie)
  • udział w projektach zagranicznych
  • rozwój zawodowy (kursy i szkolenia)

Zadania

  • projektowanie i implementacja oprogramowania dla sterowników PLC oraz interfejsów HMI, zgodnie z przyjętymi w firmie standardami
  • inicjowanie oraz przeprowadzanie testów systemów logistycznych bezpośrednio u klienta, stosując się do ustalonego harmonogramu testów
  • opracowywanie oraz doskonalenie firmowych standardów dotyczących oprogramowania
  • przygotowywanie kompleksowej dokumentacji technicznej dla realizowanych projektów
  • reprezentowanie firmy podczas delegacji
  • współpraca z zespołem oraz innymi działami firmy

  • Praca Tychy
  • Programista Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862