Programista PLC
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
NES Global Talent
26. 3. 2024

Dla naszego klienta, z branży automatyki przemysłowej, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie algorytmów sterowania
  • Tworzenie i wdrażanie aplikacji programowych sterowników firmy SIEMENS, ALLEN BRADLEY i innych
  • Tworzenie i wdrażanie aplikacji wizualizacji i monitoringu za pomocą pakietów WinCC, RSView32, InTouch i innych
  • Tworzenie i wdrażanie systemów raportowania oraz systemów baz danych
  • Rozwiązywanie problemów bieżących związanych z realizowanymi inwestycjami, modernizacja istniejących projektów
  • Rozwiązywanie problemów bieżących związanych z realizowanymi inwestycjami
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych projektów u klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności automatyka, elektrotechnika lub elektronika
  • Znajomość specyficznych zagadnień automatyki przemysłowej
  • Znajomość programowania sterowników rodziny S7 firmy SIEMENS (znajomość programowania innych sterowników będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość oprogramowania WinCC i innych pakietów programowych firmy SIEMENS (znajomość pakietów innych firm będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych
  • Kreatywność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Otwartość na podróże służbowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dobrą atmosferę w zespole
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i rozwój
  • Benefity takie jak: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy, owoce, spotkania integracyjne, brak dress code’u, kawa i herbata, parking dla pracowników

  • Praca Poznań
  • Programista Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782