PROGRAMISTA PL/HMI
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 35, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "ZAP-ROBOTYKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27. 4. 2024
od 6 000 do 10 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Wykształcenie wyższe techniczne
Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Umiejętność programowania sterowników PLC i HMI
Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną oraz jej tworzenie
Znajomość j. angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną
Komunikatywność
Prawo jazdy kat. B
Umiejętność pracy w zespole
Mile widziana znajomość wysokopoziomowych języków programowania
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- programowanie sterowników PLC
- programowanie paneli operatorskich HMI
- programowanie robotów przemysłowych
- dobór podstawowych komponentów automatyki (sterowniki PLC, HMI, systemy wizyjne itd.)
- opracowywanie dokumentacji technicznej
- wdrażanie stanowisk zrobotyzowanych i zautomatyzowanych u klienta
OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie: - umowa o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
- rozbudowany system premiowy
- pracę 1-zmianową
- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego dzięki różnorodności projektów
- przyjazne i wspierające środowisko pracy
- karta MultiSport i inne benefity socjalne

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), techniczne

  • Praca Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570