Programista PHP
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Tensoft Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Osoba na tym stanowisku dołączy do działu programistów systemów webowych m.in. DOKUS, e-OBYWATEL. Będzie zajmowała się bezpośrednio projektowaniem, programowaniem oraz testowaniem rozwiązań z zakresu systemów w sektorze publicznym.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, rozwijanie i utrzymywanie aplikacji webowych w języku PHP
  • Rozwiązywanie problemów związanych z działaniem aplikacji oraz optymalizacja kodu
  • Współpraca z zespołem programistów oraz innymi działami firmy w celu realizacji projektów
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności oraz modyfikacje istniejącego kodu
  • Testowanie oprogramowania w celu zapewnienia jego jakości i niezawodności
  • Dbanie o bezpieczeństwo oraz optymalizację działania aplikacji
  • Dokumentowanie kodu oraz procesów związanych z programowaniem

Nasze wymagania

  • Znajomość języka programowania PHP
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych SQL
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji, np. Git
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji internetowych
  • Umiejętność pracy z frameworkiem PHP, np. Laravel lub Symfony
  • Znajomość technologii frontendowych, takich jak HTML, CSS
  • Umiejętność pracy w zespole programistów
  • Dla osób zainteresowanych STAŻAMI I PRAKTYKAMI (rozpatrujemy aplikacje tylko studentów lub absolwentów studiów informatycznych)
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie z mocną pozycją rynkową (30 lat doświadczenia)
  • Umowę o pracę lub umowę B2B zależnie od Twoich preferencji
  • Pracę przy nowatorskich projektach wspierających cyfryzację administracji publicznej
  • Pracę w zgranym zespole, gdzie współpracownicy stanowią wsparcie a managerowie dbają o Twój rozwój
  • Zawsze terminowe wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i stażu pracy w naszej firmie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Szkolenie wdrożeniowe i wsparcie na każdym etapie pracy

  • Praca Opole
  • Programista Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836