Programista PHP
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
EDICON sp. z o. o.
26. 9. 2024

Miejsce pracy: Poznań (stacjonarnie / hybrydowo / zdalnie)

Zakres zadań:

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji webowych opartych o framework Laravel
  • Integrowanie aplikacji z innymi systemami
  • Tworzenie testów feature / unit
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej dla tworzonych i rozbudowywanych systemów
  • Bieżące wsparcie użytkownika dla tworzonych i rozwijanych systemów w ramach 3. linii wsparcia
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym w języku PHP 8.2+ w architekturze mikroserwisów
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w Laravel 10+
  • Doświadczenie w tworzenie testów feature / unit
  • Doświadczenie w tworzeniu elementów frontendu w oparciu o vue.js 2
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (MySQL 8)
  • Umiejętność pracy z repozytorium kodu (GIT)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i biznesowej

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • pracę w młodym zespole IT,
  • udział w projektach rozwojowych,
  • możliwość zdobywania doświadczenia i podniesienia kwalifikacji zawodowych,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • dodatkowe dni wolne,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • umowę o pracę,
  • atmosferę opartą na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą,
  • ubezpieczenie NNW, kartę Multisport i pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach,
  • atrakcyjne zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu TEB,
  • refundację kosztów okularów dla osób z wadą wzroku: 50 zł za badanie, 200 zł za oprawki, 350 za soczewki,
  • ZFŚS do którego można zwrócić się o pomoc finansową w trudnej sytuacji losowej.

  • Praca Poznań
  • Programista Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563