Programista/ Operator maszyn CNC - Tokarz
  • Lubin
Lubin, Lubin, Dolnośląskie, Polska
MK COMPLEX KAROLINA BRONOWICKA
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyny CNC (tokarka pozioma)
  • Programowanie maszyny CNC (tokarka)
  • Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
  • Kontrola jakości wykonywanych detali
  • Dobór parametrów obróbkowych do danego materiału
  • Dbanie o poprawne funkcjonowanie maszyny
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Raportowanie wykonywanych prac

WYMAGANIA:
  • Umiejętność samodzielnego programowania maszyn
  • Posiadanie wyobraźni przestrzennej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi
  • Znajomość metod obróbki skrawaniem oraz umiejętność doboru narzędzi
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja na jakość, wysoki standard pracy

OFERUJEMY:
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stawkę uzgodnioną indywidualnie w zależności od wykwalifikowania

  • Terminowa wypłata wynagrodzenia

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Odzież roboczą/ochronną

  • Przyjazną atmosferę, życzliwość oraz wsparcie

  • Możliwość pracy w dynamicznym środowisku

  • Możliwość nauki i rozwoju

  • Praca Lubin
  • Operator maszyn Lubin
  • Tokarz Lubin
  • Operator Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963