Programista .Net - Senior
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
16. 2. 2024

Nasz klient to dynamicznie rozwijająca się firma, która od momentu swojego powstania otworzyła ponad 100 nowych filii, stając się liderem w dziedzinie zarządzania i rozwoju biznesu. Specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług, współpracując z renomowanymi partnerami biznesowymi takimi jak mBank, Grupa Allegro, Emag.pl czy Frisco. Firma jest w trakcie rekrutacji do różnych dziedzin, w tym IT, marketingu, sprzedaży oraz zarządzania, poszukując talentów, które pomogą w dalszym rozwoju i innowacjach. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu profesjonalistów i mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości biznesu, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Zapraszamy do aplikowania i dołączenia do firmy, która nie boi się wyzwań i stale dąży do doskonałości.

Oferujemy:

  • Wyjątkową atmosferę pracy i Zespół nietuzinkowych, kreatywnych osobowości,
  • Możliwość nieustannego podnoszenia umiejętności w miarę pokonywania kolejnych wyzwań przy wsparciu członków Zespołu i szkoleń zawodowych z najwyższej półki,
  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem wykwalifikowanych specjalistów,
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi firmy Microsoft,
  • Możliwość uzyskania certyfikatów Microsoft,
  • Możliwość podjęcia pracy "od zaraz,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość przystąpienia do programu Benefit MultiSport,
  • Dofinansowanie do obiadów,
  • Lekcje języka angielskiego.

Obowiązki:

  • Projektowanie i wytwarzanie oprogramowania w C# z wykorzystaniem technologii .NET,
  • Udział wdrożeniach systemów WMS-ERP,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w C# i dobra znajomość platformy Microsoft .NET (min 5 lata doświadczenia),
  • Doświadczenie w programowaniu w Entity Framework, WCF (min 5 lat),
  • Podstawowa znajomość bazy danych MS SQL Server,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość technik tworzenia aplikacji mobilnych oraz webowych,
  • Doświadczenie w programowaniu WCF Data Service - znajomość: protokołu OData, serwisów REST,
  • Doświadczenie w programowaniu WinForms,
  • Doświadczenie w programowaniu Xamarin,

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Kraków
  • Programista Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179