Programista .Net (Regular)
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
24. 9. 2024
9000 - 12000 PLN

Nasz klient to globalny lider w dziedzinie zaawansowanych technologii, który od ponad 200 lat przekracza granice możliwości w obronie, przemyśle lotniczym, cyfrowym, morskim oraz odkryciach naukowych. Od głębin oceanicznych po przestrzeń kosmiczną, firma ta oferuje innowacyjne rozwiązania, które poprawiają bezpieczeństwo, ochronę i wydajność w najbardziej ekstremalnych warunkach. Z zaangażowaniem w ochronę ludzi i planety, nasz klient skupia się na współpracy, innowacjach i determinacji, aby tworzyć rozwiązania z myślą o przyszłych pokoleniach. Poszukujemy utalentowanych osób, które dołączą do zespołu i pomogą kształtować przyszłość poprzez prace w jednym z czterech kluczowych obszarów biznesowych: Obrona i Lotnictwo, Cyfrowe, Odkrycia oraz Morski. Dołącz do nas i bądź częścią firmy, która kładzie duży nacisk na zrównoważony rozwój i społeczną odpowiedzialność biznesu, wspierając cele zrównoważonego rozwoju ONZ.

Wymagania:

  • Minimum 2,5-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość rozwoju w C# z głębokim zrozumieniem ASP.NET Core.
  • Znajomość technologii front-endowych takich jak HTML, CSS i JavaScript.
  • Zrozumienie najlepszych praktyk w rozwoju oprogramowania.
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji, takimi jak Git.
  • Doświadczenie z ciągłym wdrażaniem/wdraz aniem (CI/CD)
  • Język:
    • C# - biegły [głębokie zrozumienie
    • Znajomość technologii front-endowych:
    • HTML [pewne zrozumienie
    • CSS [pewne zrozumienie
    • JavaScript [pewne zrozumienie
  • Framework
    • ASP.Net Core - silne zrozumienie [dobre zrozumienie
    • ORM (EntityFramework) [pewne zrozumienie
    • .Net [pewne zrozumienie
    • WPF (z wzorcem MVVM) [pewne zrozumienie
  • IDE
    • Visual Studio [dobre zrozumienie
  • CI/CD
    • Git - wymagane wcześniejsze doświadczenie zawodowe [dobre zrozumienie
    • Azure DevOps [pewne zrozumienie
    • Doświadczenie z integracją systemów oraz pracą z różnymi interfejsami API i usługami zewnętrznymi
  • Testowanie
  • Doświadczenie z integracją testów automatycznych w przepływ pracy deweloperskiej.
  • Myślenie rozwiązujące problemy, zdolność do rozwiązywania skomplikowanych problemów efektywnie.
  • Skuteczne umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i werbalne, aby artykułować koncepcje techniczne dla interesariuszy nienaukowych.
  • Gracz zespołowy z silnymi umiejętnościami współpracy i zdolnością do pracy w geograficznie zróżnicowanym, wielokulturowym środowisku.
  • Stopień w informatyce, technologii informacyjnej lub pokrewnym dziedzinie.
  • Dobre umiejętności języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę)
  • Ekscytująca i ważna posada wiodącego globalnego dostawcy rozwiązań morskich
  • Międzynarodowe środowisko pracy i zespołowa współpraca międzydziedzinowa
  • Rozwój zawodowy
  • Konkurencyjne warunki finansowe, w tym atrakcyjna polisa ubezpieczeniowa i program emerytalny
  • Hybrydowy system pracy (biuro w Szczecinie)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Telefon służbowy i laptop firmy do użytku prywatnego
  • Współfinansowanie posiłków (stołówka pracownicza)
  • Platforma świadczeń dodatkowych
  • Lekcje języka w biurze
  • Parking pracowniczy
  • Pakiet relokacyjny
  • Możliwość zakupu udziałów ze zniżką 25%

Obowiązki:

  • Opracowywanie skalowalnych i wydajnych aplikacji
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości rozwiązań
  • Przeprowadzanie testów i optymalizacja kodu dla lepszej wydajności i użyteczności
  • Ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań i doskonalenie umiejętności
  • Przegląd kodu i debugowanie

  • Praca Szczecin
  • Programista Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192