Programista .NET
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
MAR-KOM
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • uczestniczenie w pracach nad oprogramowaniem wdrażanym u Klientów
  • tworzeniem nowych  oraz modyfikacją istniejących rozwiązań do potrzeb biznesu
  • uczestnictwo w projektowaniu i implementacji nowych funkcjonalności
  • współpracą z Klientem

WYMAGANIA:

Jeśli obecnie:

  • masz ukończone studia na kierunku informatyka lub pokrewnym (możliwe ostatnie lata studiów)
  • znasz C#‘a lub chcesz się na niego przesiąść np. z C++
  • tworzenie oprogramowania lub stron internetowych to dla Ciebie przyjemność
  • chcesz rozwijać swoje kompetencje w kierunku profesjonalnego tworzenia oprogramowania na platformie .NET
  • pakiet MS Office nie jest Ci obcy
  • jesteś osobą komunikatywną i umiesz pracować w zespole oraz posiadasz prawo jazdy
  • jesteś sumienny, ambitny i zaangażowany

Mile widziane także:

  • doświadczenia w rozwoju oprogramowania w środowisku Microsoft Visual Studio;
  • znajomość technologii: Windows Forms, WCF
  • znajomość WPF oraz ASP.NET
  • znajomość oprogramowania enova365 lub pokrewnego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność sprawnego działania pod presją czasu
  • podstawowa znajomość programowania C# i pracy w środowisku Visual Studio będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
  • pracę przy realizacji ciekawych projektów wdrożeniowych,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozwój (możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych, zewnętrznych i konferencjach),
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy,
  • wsparcie członków zespołu
  • benefity

  • Praca Bielsko-Biała
  • Programista Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588