Programista / .Net Developer
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Dajar Sp. z o.o.
23. 4. 2024

Firma Dajar sp. z o.o. jest największym w Polsce i w rejonie Europy Środkowej przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją i produkcją szerokiej gamy artykułów dla domu i ogrodu. Zapleczem dla tak imponującej oferty są kontakty handlowe ze wszystkimi znaczącymi producentami światowymi w branży AGD oraz dwa, własne zakłady produkcyjne.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności w projekcie systemu ERP
  • modernizacja architektury systemu
  • komunikacja z istniejącymi aplikacjami oraz z zewnętrznymi systemami
  • praca w modelu stacjonarnym w biurze w Koszalinie
  • opracowywanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku .NET Developer

  • bardzo dobra znajomość T-SQL lub PL/SQL (programowanie MS SQL oraz Oracle SQL)
  • doświadczenie w pracy z WinForms, WPF, .NET Framework,
  • programowanie w oparciu o wzorzec MVVM oraz tworzyć aplikacje 3-warstwowe,
  • znajomość programowania aplikacji desktop i web,
  • zaangażowanie i profesjonalne podejście do pracy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji

Mile widziane:

  • znajomość technologii powiązanych z ASP.NET - HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery
  • znajomość systemu SAP
  • Zrozumienie specyfikacji i budowania aplikacji REST
  • Doświadczenie w pracy z platformą Azure

Oferujemy:

  • długofalową współpracę w stabilnej i stale rozwijającej się dużej firmie
  • możliwość rozwoju kompetencji
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Praca Koszalin
  • Programista Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190