Programista NET
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
LUX MED Sp. z o. o.
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Programista .NET

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i implementację rozwiązań informatycznych;
  • praca w oparciu o zwinną metodykę wytwarzania oprogramowania;
  • dbanie o jakość kodu źródłowego;
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku programisty – minimum 2 lata;
  • doświadczenie w pracy projektowej w zespole deweloperskim;
  • dobra znajomość wzorców projektowych, zasad programowania obiektowego;
  • znajomość języków programowania: C# (bardzo dobra znajomość), JavaScript/TypeScript i SQL;
  • znajomość frameworków .NET: ASP.NET, .NET Core i WCF;
  • znajomość jednego z narzędzi ORM np.: EntityFramework, Dapper, NHibernate;
  • znajomość dowolnego aktualnego frameworka JavaScriptowego (MV*) np.: Angular;
  • znajomość narzędzi kontroli wersji Git;
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych, integracyjnych;
  • samodzielność i komunikatywność.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne) lub osoba w trakcie studiów;
  • doświadczenie w pisaniu testów automatycznych GUI;
  • doświadczenie w TDD, BDD;
  • znajomość Domain Driven Design;
  • znajomość RabbitMQ;
  • umiejętność pracy z aplikacjami w środowisku rozproszonym.

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna ‍⚕, ubezpieczenie szpitalne

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080