Programista .NET
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
7N Sp. z o.o.
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-expected :

  • C#
  • .NET Core
  • Microsoft SQL Server
  • Visual Studio
  • Git
  • Jira
  • Docker
  • Kubernetes
  • .NET

about-project :

  • Jeśli szukasz dla siebie nowych, stabilnych projektów i ważna jest dla Ciebie praca w zespole nastawionym na współpracę i wysoką jakość dostarczanych rozwiązań zapraszamy do 7N! Obecnie poszukujemy .NET Developerów do długofalowych projektów m.in. dot. rozwoju systemów wewnętrznych oraz aplikacji bankowych, z których korzystają miliony klientów innowacyjnej bankowości.
  • Lokalizacja: Praca zespołowa z biura Klienta w Łodzi kilka dni w m-cu.

responsibilities :

  • Implementacja rozwiązań warstw backend
  • Tworzenie testów automatycznych, jednostkowych
  • Prowadzenie prac projektowych, programistycznych i wdrożeniowych
  • Utrzymanie systemów informatycznych zapewniającymi komunikację z systemami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Współpracę z innymi zespołami i jednostkami banku
  • Rozwój poprzez zadania realizowane w nowych technologiach

requirements-expected :

  • Praktyczne doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET Core/net 6.0, WCF, SQL, Entity Framework, Web Api
  • Zainteresowanie lub doświadczenie w projektach z obszaru bezpieczeństwa (autoryzacja, autentykacja, szyfrowanie)
  • Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, MSBuild, Docker, Kubernetes
  • Doświadczenie w testowaniu modułowym, automatyzacji testów
  • Znajomość metodyk analizy wymagań użytkownika oraz metodyk projektowania systemów
  • Umiejętność dokumentowania swojej pracy i czytania dokumentacji na poziomie HLD
  • Komunikatywność, umiejętność i chęć pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe - kierunki techniczne
  • Biegła znajomość j. polskiego, znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

offered :

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia i certyfikaty techniczne, udział w konferencjach. Konsultanci 7N mają możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych oraz szkoleniach rozwijających kompetencje interpersonalne w ramach 7N Secret Code
  • Dostęp do platform edukacyjnych i webinarów rozwojowych i inspiracyjnych (np. zdrowe odżywienia, finanse osobiste, nauka języków itp.) oraz platform zewnętrznych: Coursea i Mentorix
  • Możliwość dołączenia do 7N Inspiration Team, grupy aktywnie dzielących się wiedzą w branży Konsultantów 7N
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N to 10 lat)
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej i jakości realizowanych projektów
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport oraz ubezpieczenia na życie niezależnie od formy współpracy. Dostęp do platformy wsparcia psychologicznego i rozwoju osobistego Mindgram
  • Profesjonalny, jakościowy proces rekrutacyjny prowadzony przez najbardziej doświadczonych w branży rekruterów

benefits :

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • wewnętrzna platforma edukacyjna – 7N Academy
  • program rozwoju kariery
  • szkolenia techniczne
  • szkolenia rozwojowe
  • dostęp do platformy Mindgram
  • 7N Inspiration Team

  • Praca Łódź
  • Programista Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293