Programista .NET
  • Łódź
Łódź, Łódź, Polska
Sii Polska
11. 9. 2024

Do projektu z obszaru bankowego poszukujemy Programisty .NET, który dołączy do zespołu zajmującego się wsparciem procesów w obszarze bankowości detalicznej w jednym z największych banków w Polsce.

Zespół tworzy systemy i narzędzia w wersji webowej, które pomagają w codziennej pracy pracowników ekosystemu, automatyzują procesy czy stanowią źródło integracji dla pozostałych systemów bankowych.

Jeżeli szukasz stabilnego i długoterminowego projektu oraz chcesz rozwijać swoje umiejętności programistyczne i mieć wpływ na kształtowanie rozwoju produktu, nie zwlekaj i już dziś wyślij swoją aplikację.

Twoje zadania

  • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie Microsoft
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi (przy zbieraniu i analizie wymagań nowych rozwiązań) oraz z innymi zespołami IT (m.in. DevOps, QA)
  • Aktywny udział w działaniach zespołu Scrum
  • Dbałość o wysoką jakość kodu poprzez tworzenie testów automatycznych, jednostkowych oraz E2E
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia przy tworzeniu i rozwijaniu modułów back-endowych w C# z MS SQL
  • Znajomość .NET 4.8/6/8 Entity Framework, Web API
  • Praktyczne doświadczenie z narzędziami CI/CD (m.in. Docker, Kubernetes, Jenkins)
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych, automatycznych, E2E
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy z biura min. raz na dwa tygodnie

  • Praca Łódź
  • Programista Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584