Programista Low Code i RPA
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Województwo małopolskie, Polska
FAKRO
23. 5. 2024

Miejsce Pracy:  Nowy Sącz / zdalnie

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i dostarczanie procesów za pomocną platformy Webcon BPS
  • administracja i zarządzanie instalacją platformy Webcon BPS
  • instalacja, konfiguracja oraz testowanie wdrażanych rozwiązań
  • tworzenie i zarządzanie rozwiązaniami do automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych (Power Platform)
  • rozwój, optymalizacja i opieka nad produkcyjnymi aplikacjami firmy, w tym opracowywanie i uaktualnianie dokumentacji systemów, instrukcji i raportów
  • rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników platformy Webcon BPS i Power Platform
  • samodzielna realizacja powierzonych zadań, rozwiązywanie ticketów od użytkowników aplikacji
  • wykonywanie zleconych zadań administracyjnych, dbanie o bezpieczeństwo usług i danych
  • uczestniczenie w planowaniu i realizacji działań rozwojowych platform Low-Code
  • utrzymanie i wsparcie merytoryczne wdrożonych rozwiązań

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań opartych o Webcon BPS
  • dobra znajomość T-SQL
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • dobra komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność efektywnej komunikacji z użytkownikami biznesowymi, nietechnicznymi
  • wysokie kompetencje analityczne
  • korzystanie z dobrych praktyk rynkowych w pracy z Webcon BPS i narzędziami Low-Code

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z Power Platform, szczególnie w Power Automate Desktop
  • umiejętności tworzenia raportów Power BI oraz osadzania ich w Webcon BPS
  • doświadczenie przy wdrożeniach podpisów elektronicznych

  • Praca Nowy Sącz
  • Programista Nowy Sącz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Nowy Sącz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Nowy Sącz
  • Specjalista ds. kadr i płac Nowy Sącz
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Nowy Sącz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Nowy Sącz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018