Programista / Konsultant ds. rozwoju systemu Workflow
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
Rekeep Polska
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków

-       Przygotowywanie koncepcji i projektowanie rozwiązań w zakresie procesów wspieranych przez system SUNCODE

-       Udział w realizacji projektów wdrożeniowych dostosowujących system SUNCODE do potrzeb przedsiębiorstwa

-       Analiza potrzeb klienta, modelowanie procesów biznesowych

-       Konfigurowanie systemu informatycznego opartego o SUNCODE do wymagań i specyfiki klienta

-       Wsparcie techniczne/merytoryczne klienta w trakcie trwania projektu

-       Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi danego systemu

-       Współpraca z zespołem wytwórczym w tym analitykami i programistami

-       Budowanie partnerskich relacji z biznesem, uzgadnianie rozwiązań z interesariuszami

Wymagania

-       Minimum 2 letnie doświadczenie we wdrażaniu lub/i konfigurowaniu systemów klasy Workflow/BPM,

-       Mile widziana znajomość środowiska SUNCODE

-       Minimum 2 letnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań informatycznych

-       Praktyczna znajomość baz danych, w tym dobra znajomość SQL

-       Podstawowa znajomość programowania w warstwie frontend i/lub backend w Java lub Python lub innym języku

-       Umiejętność wykorzystania notacji BPMN, UML

-       Znajomość narzędzi: Enterprise Architect, Visio, JIRA lub pokrewnych

-       Doświadczenie w realizacji projektów IT w oparciu o metodykę zwinną

-       Wysokie zdolności analitycznego myślenia

Benefity

-       dofinansowanie zajęć sportowych

-       prywatna opieka medyczna

-       dofinansowanie nauki języków

-       dofinansowanie szkoleń i kursów

-       możliwość pracy zdalnej

-       spotkania integracyjne

To oferujemy

  • Dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenia, kontrakt B2B)
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów. Dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie po okresie próbnym
  • Sprzęt: Niezbędne narzędzia pracy, takie jak komputer i telefon służbowy

  • Praca Łódź
  • Programista Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Konsultant Łódź
  • Konsultant ślubny Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116