Programista / Konsultant ds. rozwoju systemu Workflow
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Rekeep Polska
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie koncepcji i projektowanie rozwiązań w zakresie procesów wspieranych przez system SUNCODE
  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych dostosowujących system SUNCODE do potrzeb przedsiębiorstwa
  • Analiza potrzeb klienta, modelowanie procesów biznesowych
  • Konfigurowanie systemu informatycznego opartego o SUNCODE do wymagań i specyfiki klienta
  • Wsparcie techniczne/merytoryczne klienta w trakcie trwania projektu
  • Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi danego systemu
  • Współpraca z zespołem wytwórczym w tym analitykami i programistami
  • Budowanie partnerskich relacji z biznesem, uzgadnianie rozwiązań z interesariuszami

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie we wdrażaniu lub/i konfigurowaniu systemów klasy Workflow/BPM,
  • Mile widziana znajomość środowiska SUNCODE
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań informatycznych
  • Praktyczna znajomość baz danych, w tym dobra znajomość SQL
  • Podstawowa znajomość programowania w warstwie frontend i/lub backend w Java lub Python lub innym języku
  • Umiejętność wykorzystania notacji BPMN, UML
  • Znajomość narzędzi: Enterprise Architect, Visio, JIRA lub pokrewnych
  • Doświadczenie w realizacji projektów IT w oparciu o metodykę zwinną
  • Wysokie zdolności analitycznego myślenia

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Spotkania integracyjne

To oferujemy

  • Dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenia, kontrakt B2B)
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów. Dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie po okresie próbnym
  • Sprzęt: Niezbędne narzędzia pracy, takie jak komputer i telefon służbowy

Jesteśmy wiodącą polską grupą świadczącą usługi wsparcia dla klientów instytucjonalnych i komercyjnych. Liderem rynku z 20-sto letnią tradycją, zatrudniającym 10 tysięcy pracowników w całej Polsce w pięciu liniach biznesowych. W obszarze usług sanitarno-higienicznych troszczymy się o porządek w placówkach szpitalnych. W obszarze cateringu przygotowujemy i dystrybuujemy posiłki, a nasi dietetycy dbają o odpowiednio zbilansowaną dietę pacjentów. Zajmujemy się również transportem medycznym oraz sterylizacją narzędzi medycznych.

Dział administracji nieustannie dba o to, abyśmy byli o krok przed konkurencją. Dzięki ich pracy pozyskujemy nowe kontrakty, zapewniamy sprzęt techniczny oraz najwyższej jakości chemię przemysłową, niezbędną do świadczenia naszych usług na najwyższym poziomie. Co więcej, każdy z naszych pracowników może liczyć na wsparcie profesjonalnego działu HR, działu Kadr oraz IT, co sprawia, że praca u nas to czysta przyjemność i możliwość ciągłego rozwoju.

  • Praca Wrocław
  • Programista Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Konsultant Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388