Programista Java Back-end (mid)
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
21. 7. 2024

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz  dzięki zdobytemu doświadczeniu  - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki o profilu informatycznym lub pokrewne;
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym na stanowisku;
  • umiejętność programowania w języku Java, umożliwiająca samodzielne realizowanie implementacji powierzonych zadań o średnim stopniu zaawansowania;
  • praktyczna znajomość systemu Linux, w szczególności powłoki bash (praca w terminalu);
  • znajomość wybranego IDE (Eclipse, Jetbrains lub innego);
  • praktyczna znajomość CI - umiejętność konfigurowania zadań w tych narzędziach;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;​
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie oraz chęć podejmowania nowych wyzwań.

Opis stanowiska:

  • praktyczne wykorzystywanie OOP wraz z wzorcami projektowymi: projektowanie średnio zaawansowanych rozwiązań i ich implementacja;
  • implementacja rozwiązań wykorzystujących interfejsy API oparte na protokole HTTP, np. SOAP / REST;
  • implementacja rozwiązań wykorzystujących protokoły komunikacyjne Websocket, MQTT;
  • implementacja rozwiązań operujących na danych w formatach JSON, XML;
  • implementacja serwisów działających w Spring Framework i JPA;
  • praktyczne wykorzystywanie znajomości SQL oraz zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych;
  • implementacja testów jednostkowych;
  • wykorzystywanie repozytorium kodów źródłowych Git oraz CI (Jenkins, Gitlab lub inny);
  • wykonywanie przeglądów kodu innych członków zespołu;
  • wykorzystywanie konteneryzacji (docker) w zakresie dotyczącym programisty;
  • tworzenie dokumentacji technicznej dla opracowywanych i implementowanych rozwiązań;
  • dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie programowania aplikacji.

  • Praca Zielona Góra
  • Programista Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536