Programista - Inżynier ds. Uruchomień
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
CONTROLTEC SP. Z O.O.
14. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie oprogramowania aplikacyjnego dla sterowników PLC
  • Wykonywanie wizualizacji procesowych na panelach HMI lub w systemach SCADA
  • Opracowywanie dokumentacji systemowych i instrukcji
  • Udział w ustaleniach projektowych z Klientem oraz inżynierami innych branż
  • Praca w biurze oraz udział w uruchomieniach zaimplementowanego oprogramowania u Klienta

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku, z programowaniem i uruchamianiem systemów automatyki przemysłowej
  • Bardzo dobra znajomość programowania sterowników PLC – szczególnie Siemens, ewentualnie: Allen Bradley, ABB, GE, Beckhoff, Mitsubishi i inne
  • Znajomość standardów komunikacji: np. Profibus, Profinet, Modbus RTU/TCP, Mbus
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane w kierunku: automatyka i robotyka, automatyka przemysłowa lub pokrewne)
  • Umiejętności analityczne - skutecznie analizowanie danych i informacji związanych z procesami przemysłowymi
  • Rozumienie procesów przemysłowych, w których wykorzystywane są sterowniki PLC (uwzględnianie specyficznych wymagań i ograniczeń branży)
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość oprogramowania i uruchamiania systemów bezpieczeństwa (maszynowego i procesowego)

To oferujemy

  • Atrakcyjne formy wynagradzania proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • System premiowy powiązany z realizacją projektów
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe na życie, bony/premie świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego, spotkania integracyjne)
  • Możliwość elastycznych godzin pracy oraz częściowej pracy zdalnej
  • Gwarantujemy samodzielność i niezależność na stanowisku
  • Praca w jednej z największych spółek na rynku niezależnych integratorów systemów automatyki przemysłowej z 20-letnim doświadczeniem
  • Udział w interesujących i różnorodnych projektach
  • Realny wpływ na kreowanie rozwoju zawodowego w wybranym kierunku
  • Szerokie spektrum możliwości budowania kompetencji technicznych oraz miękkich – dla najlepszych otwieranie ścieżek kariery na stanowiska np. Lidera Zespołu; Kierownika Projektów, Prowadzącego Umowę
  • Przyjazna kultura pracy oparta na pracy zespołowej
  • Pracę z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Gdańsk
  • Programista Gdańsk
  • Inżynier Gdańsk
  • Inżynier Pruszcz Gdański
  • Inżynier Nowy Dwór Gdański
  • Inżynier Starogard Gdański
  • Inżynier gdański
  • Inżynier oprogramowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570