Programista Frontend
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Asseco Business Solutions
23. 5. 2024

Platforma Connector by Asseco  pozwala producentom na oparcie współpracy z partnerami handlowymi o rzeczywiste dane na temat przepływu towarów w dystrybucji pośredniej. System pomaga także ocenić m.in. wydajność poszczególnych kanałów dystrybucji oraz potencjał grup produktowych, umożliwiając ponadto wiarygodną ocenę efektywności sprzedaży oraz precyzyjne rozliczanie sieci dystrybucyjnej i terenowych sieci przedstawicielskich.

Twoje zadania:

  • Aktywne uczestnictwo w fazie projektowania architektury rozwiązań
  • Implementacja nowych funkcjonalności oraz rozwój i utrzymanie istniejących
  • Testowanie własnych zmian (testy jednostkowe oraz testy integracyjne)
  • Uczestnictwo w procesie code-review
  • Współpraca z działami QA, UX oraz PM

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript (ESNext) poparta co najmniej 2-letnim doświadczeniem na stanowisku developera Front-end/JavaScript
  • Znajomość technologii webowych HTML5, CSS3
  • Znajomość Webpack
  • Znajomość biblioteki React.js (17+) popartą doświadczeniem
  • Dbałość o jakość dostarczanych rozwiązań i stosowanie zasad „Clean Code”
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość metod i zasad optymalizacji stron i aplikacji webowych
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość TypeScript, LESS/SASS, RWD
  • Doświadczenie z technologią web-services (REST)
  • Znajomość zasad pracy według metodyki Agile (Scrum / Kanban)
  • Podstawowa umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych (jest, react-testing-library)

To oferujemy:

  • Stabilność i długofalowe zatrudnienie – jesteśmy solidną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudniani w oparciu o Umowę o pracę. Proponujemy także współpracę w ramach B2B.
  • Zależy nam na Twoim zdrowiu i bezpieczeństwie – możesz skorzystać ze specjalnych pakietów ubezpieczeń na życie i prywatnej opieki medycznej.
  • Wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch – wspieramy aktywność fizyczną poprzez dostęp do kart FitProfit oraz firmowe drużyny sportowe.
  • Nasza firma to ludzie – ich pasje, plany, rozwój i potrzeby - organizujemy kursy językowe, szkolenia z kompetencji miękkich oraz dofinansowujemy inne formy zdobywania wiedzy.
  • Wiemy jak ważny jest work-life balance – oferujemy dofinansowanie wakacji dla Ciebie oraz Twoich dzieci. Możesz także skorzystać z firmowych przyczep kempingowych zlokalizowanych we Włoszech i w Chorwacji.
  • Dbamy o nasze relacje poza godzinami pracy – organizujemy spotkania integracyjne oraz pikniki rodzinne.
  • Dajemy Ci komfort – w naszych biurach każdy ma swoją przestrzeń, pracujemy z zespołem w wydzielonych pokojach, a jeśli potrzebujesz chwili odpoczynku możesz skorzystać z naszego chill room’u.
  • Pomagamy i chętnie angażujemy się w akcje charytatywne - wydarzenia sportowe, zbiórki świąteczne dla dzieci i dorosłych oraz pomoc schroniskom.

  • Praca Lublin
  • Programista Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509