Programista Frontend – Angular (systemy ERP)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Comarch
18. 5. 2024

544

Obowiązki

  • Tworzenie aplikacji z wykorzystaniem mikrofrontend (Angular 15+, CSS3, HTML5)
  • Implementacja komunikacji z backendem (REST API)
  • Implementacja komponentów GUI dla różnych aplikacji

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia z Angular lub innym frameworkiem do budowania frontend
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript (ES6+) i TypeScript
  • Umiejętność stylowania aplikacji: CSS3, Sass/LESS
  • Znajomość:
    • narzędzi Webpack/Angular CLI/npm
    • systemu kontroli wersji GIT
    • języka angielskiego (w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją)
  • Ciągłe aktualizowanie wiedzy w zakresie Frontend
  • Mile widziane:
    • doświadczenie w produkcyjnych wdrożeniach frontend
    • wiedza na temat RWD, sposobu implementacji w aplikacjach webowych
    • wiedza na temat komunikacji z backendem przy użyciu REST API
    • znajomość bibliotek: Bootstrap/Angular Material/RxJS
    • znajomość narzędzia Docker
    • dbałość o wydajność i dostępność (WCAG) aplikacji webowych
    • umiejętność pisania testów jednostkowych

Oferujemy

  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Różnorodne projekty i wyzwania dające możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem. Comarch nastawiony jest na nieprzerwany rozwój swoich produktów, oparty o szeroki portfel projektów
  • Brak dress code’u

Źródło: Comarch/Praca

  • Praca Kraków
  • Programista Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322