Programista ERP Microsoft Dynamics AX
  • Luboń
Luboń, Luboń, Greater Poland Voivodeship, Polska
TFP Sp. z o.o.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy i administracji oraz bardzo dobra znajomość modułów Microsoft Dynamics AX 2009/2012
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem i utrzymanie Microsoft Dynamics AX
  • bardzo dobra umiejętność programowania w językach X++, .NET, T-SQL
  • doświadczenie w rozwijaniu i utrzymywaniu modułów systemu Microsoft Dynamics AX 2009/2012
  • znajomość architektury systemu Dynamics AX 2009/2012
  • doświadczenie w administracji i optymalizacji baz danych Microsoft SQL Serwer 2008/2012
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie procesów w systemie Microsoft Dynamics AX
  • Tworzenie i implementacja nowych funkcjonalności systemu Microsoft Dynamics AX
  • Testowanie i migracja wprowadzonych funkcjonalności i zmian pomiędzy środowiskami
  • Utrzymanie oraz serwisu systemu Dynamics AX
  • Kontakt z klientem wewnętrznym, analitykami biznesowymi oraz zespołem IT w zakresie wsparcia i użytkowania systemu

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • Stabilna firma zatrudnienia
  • Współpraca w modelu hybrydowym
  • Możliwości rozwoju zawodowego w wybranym przez siebie kierunku
  • Współpraca z profesjonalistami
  • Możliwość rozwoju umiejętności językowych w języku angielskim
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego MultiSport
  • Paczki świąteczne
  • Parking pracowniczy
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Szkolenia rozwojowe dla rozwoju zawodowego i osobistego

Miejsce pracy: Dziećmierowo, Katowicka 26

  • Praca Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509