Programista Dynamics 365 CRM
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
18. 10. 2024
11000 - 18000 PLN

Naszym Klientem jest warszawska firma IT specjalizująca się we wdrożeniach systemów Microsoft, tworzeniu dedykowanych aplikacji wspierających kluczowe obszary biznesu, współpracująca ze światowymi markami, wyróżniona przez Microsoft jako dedykowany partner

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z ASP.Net/C#
  • bardzo dobra znajomość platformy Microsoft Dynamics 365 (od strony konsultanckiej oraz developerskiej)
  • dobra znajomość JavaScript, HTML-a, CSS-a,
  • znajomość MS SQL wraz T-SQL
  • znajomość środowiska Visual Studio
  • znajomość Microsoft Azure
  • znajomość Microsoft Power Platform
  • umiejętność budowania raportów w Power BI lub SSRS
  • umiejętność pracy w metodykach zwinnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie b2b
  • możliwość skorzystania z płatnych dni wolnych
  • pracę przy projektach "od A do Z"
  • projekty polskie oraz międzynarodowe
  • dofinansowanie szkoleń oraz kursów
  • pracę na w biurze w okolicach stacji metra
  • dofinansowanie karty Multisport
  • strefa relaksu, szachy, bilard, planszówki, PlayStation oraz wyjścia i wyjazdy integracyjne
  • długofalową współpracę (nie szukamy kogoś na chwilę).

Obowiązki:

  • tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych
  • realizowanie projektów dla Klientów z Polski i świata
  • zapewnienie wysokiej jakość kodu
  • współpraca z interdyscyplinarnym zespołem deweloperów
  • pisanie testów
  • rozwijanie siebie i innych

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662