Programista do nowego projektu IIoT
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Sencity
12. 6. 2024

Sencity to dynamiczny startup działający w branży Industrial Internet of Things (IIoT). Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego i zintegrowanego rozwiązania, które umożliwia łączenie, zarządzanie i analizowanie danych pochodzących z urządzeń i czujników przemysłowych. Dzięki naszej zaawansowanej platformie IIoT pomagamy firmom optymalizować ich działalność oraz zwiększać wydajność operacyjną.

Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, w którym programiści i graficy współpracują, tworząc innowacyjne i skuteczne rozwiązania. Nasza firma kładzie duży nacisk na rozwój technologiczny oraz ciągłe doskonalenie umiejętności naszego zespołu, co pozwala nam utrzymać wysoki poziom jakości naszych usług.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności w nowoczesnym i inspirującym środowisku, Sencity jest idealnym wyborem. Dołącz do nas i razem z nami twórz przyszłość przemysłowego Internetu Rzeczy!

Nasza firma programistyczna rozpoczyna nowy, ekscytujący projekt związany z platformą Industrial Internet of Things (IIoT) .

Poszukujemy doświadczonych programistów, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu i wnieść swoją wiedzę oraz umiejętności w rozwijanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja oprogramowania dla platformy IIoT
  • Współpraca z zespołem projektowym nad rozwojem i utrzymaniem aplikacji
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

✅ Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu (frontend lub backend)
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
  • Znajomość technologii i narzędzi stosowanych w projektach IIoT
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność
  • Kreatywność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów technicznych

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w jednym z naszych biur w Krakowie lub Rzeszowie
  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa B2B lub umowa zlecenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z nowoczesnymi technologiami

  • Praca Kraków
  • Programista Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851