Programista (Data Distribution Service)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
PIT-RADWAR S.A.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Technologie i umiejętności:

  • C++ - Dobrze
  • Java lub Python lub Bash - Początkujący

Twoje zadania

  • tworzenie kodów źródłowych oprogramowania,
  • testowanie wytworzonego oprogramowania,
  • aktywne proponowanie własnych rozwiązań,
  • udział w testach i badaniach produktów końcowych,
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej projektu.

Kogo szukamy?

  • chęć zdobywania wiedzy eksperckiej w zakresie technologii DDS (Data Distribution Service - usługa dystrybucji danych dla systemów czasu rzeczywistego (w warstwie middleware), której celem jest umożliwienie niezawodnej, wysokowydajnej, uporządkowanej wymiany danych w czasie rzeczywistym (w tym również usług). Zapewnia integrację komponentów informatycznych/programowych, relatywnie niskie opóźnienie dla wymiany danych),
  • programowanie głównie C++, podstawowa znajomość JAVA i PYTHON, BASH,
  • programowanie w środowisku Linux, Windows,
  • doświadczenie w programowaniu wielowątkowym i komunikacji międzyprocesowej,
  • znajomość zagadnień systemów rozproszonych i zastosowania warstwy middleware w sieciach lokalnych i rozległych,
  • znajomość zagadnień sieciowych w zakresie TCP-IP, UDP, multicast, urządzeń sieciowych, umiejętność śledzenia i rozwiązywania problemów sieciowych, znajomość narzędzi monitorowania ruchu sieciowego,
  • podstawowa znajomość zagadnień baz danych.

Opis projektu

Pracujemy nad systemem rozproszonym działającym na wojskowych platformach mobilnych, przeznaczonym do wspomagania procesów rozpoznania, planowania działań oraz kierowania walką.

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080