Programista C# w Bankowości
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Algoteque
7. 6. 2024

ALGOTEQUE to firma konsultingowa IT, która pomaga startupom, średnim i dużym korporacjom w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych technologii.Nasz zespół ma udokumentowane sukcesy w projektowaniu, opracowywaniu, wdrażaniu i integrowaniu rozwiązań programowych (AI, ML, BI, Web, Automatyzacja) dla branż takich jak telekomunikacja, energetyka, bankowość, ubezpieczenia, farmacja, motoryzacja, przemysł i e-commerce. Świadczymy nasze usługi zarówno w modelach ustalania ceny stałej, jak i na zasadzie rozliczeń za czas i materiały, pomagając naszym klientom osiągać ich cele biznesowe i IT.

Job Description :

Zakres obowiązków:- Tworzenie oprogramowania w językach jBASIC i C#- Rozwój nowych funkcji oraz utrzymanie istniejących w Centralnym Systemie Bankowym- Projektowanie i utrzymanie różnorodnych testów automatycznych- Zapewnienie wysokiej jakości koduOferujemy:- Nauka języka jBASIC i pracy z jBASE- Szkolenia z podstawy języka C#, z możliwością pogłębienia wiedzy

Profile / Requirements :

Wymagania:- Chęć rozwijania wiedzy w dziedzinie IT i bankowości- Zaangażowanie i gotowość do podejmowania nowych wyzwań- Wykształcenie wyższe informatyczne lub status studenta ostatniego roku- Umiejętność efektywnej pracy w zespoleMile widziane:- Dobra znajomość języków C++ lub C#/.NET Framework- Znajomość jBASIC/jBASE- Znajomość baz danych- Znajomość produktów bankowych i systemu Temenos Globus/T24

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851