Programista BPM
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Bank Pekao
31. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript
  • Angular
  • HTML5
  • CSS

System operacyjny

  • Windows

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania z zakresu automatyzacji sprzedaży i obsługi produktów bankowych.
  • Analiza i implementacja procesów biznesowych na platformie IBM BAW.
  • Projektowanie i dokumentowanie rozwiązań technicznych.
  • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania (funkcjonalność, wydajność, niezawodność).
  • Współpraca z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi w metodykach zwinnych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka lub pokrewne).
  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu rozwiązań.
  • Masz doświadczenie w budowie i utrzymaniu aplikacji wielowarstwowych (np. na platformie IBM WebSphere, Jboss).
  • Umiesz projektować i budować rozwiązania oparte o platformę IBM BAW i znasz BPMN.
  • Znasz technologię frontend (JavaScript, Dojo Toolkit, AngularJS, CSS, HTML5).
  • Znasz języki programowania i standardy Java EE, BPMN, WebServices, SOAP, REST, XML.
  • Dobrze znasz zagadnienia relacyjne baz danych oraz języka SQL.
  • Pracowałeś w metodykach Scrum, DevOps.
  • Jesteś systematyczny i zaangażowany.
  • Umiesz współpracować w zespole.
  • Znasz język angielski na poziomie B1/B2.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • DevOps

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055