Programista (bezzałogowe statki powietrzne)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
PIT-RADWAR S.A.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Technologie i umiejętności:

  • C++ - Bardzo dobrze

Twoje zadania

  • tworzenie kodów źródłowych oprogramowania aplikacji,
  • testowanie wytworzonego oprogramowania,
  • aktywne proponowanie własnych rozwiązań,
  • udział w testach i badaniach produktów końcowych,
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej projektu.

Kogo szukamy?

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, informatyka, mechatronika lub pokrewne) lub wykształcenie wyższe uzupełnione doświadczeniem w programowaniu,
  • praktyczna znajomość C++ 11 lub nowszego,
  • znajomość magistrali CAN (poziom zaawansowany),
  • praktyczna znajomość ARM,
  • praktyczna znajomość Linux,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną,
  • otwartość na rozwijanie swoich umiejętności i dzielenie się wiedzą w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi: JIRA, Confluence, Git, Clion,
  • znajomość programowania niskopoziomowego,
  • znajomość Boost, g++, valgrind, cmake,
  • znajomość dobrych praktyk programowania, np.: SOLID.

Opis projektu

Bezzałogowe Statki Powietrzne klasy taktycznej krótkiego zasięgu Orlik  to platformy przeznaczone do prowadzenia działań rozpoznawczych poprzez wykorzystanie głowic optoelektronicznych oraz stacji radiolokacyjnych typu SAR na potrzeby Wojsk Lądowych, Wojsk  Specjalnych oraz Marynarki Wojennej. Jest to system służący do długotrwałego prowadzenia rozpoznania obrazowego na rozległym obszarze, w różnych warunkach terenowych, klimatycznych, w dzień i w nocy.

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864