Programista Backend Oracle Informatica
  • Polska
mazowieckie, Polska, mazowieckie, Polska
HAYS
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1187817

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Programista Backend Oracle  Lokalizacja: zdalnie / WarszawaBranża: projekt w sektorze BankowymRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: współpraca długofalowa Stawka: 120 - 150 PLN/h netto + VATStart date: Styczeń 2024Godziny pracy: BiznesowePraca zdalna: 100% zdalnie, możliwe wizyty w biurze w Warszawie
Stos technologiczny: Oracle, SQL, PL/SQL, Informatica Power Center, Data Vault
Projekt:Projekt dużego Klienta z sektora Bankowego
Czym będziesz się zajmował:

  • inicjowanie i modyfikacja baz danych
  • przygotowanie środowiska programistycznego
  • programowanie zmiany (kodowanie)
  • przygotowanie i przeprowadzenie testów wewnętrznych (integracyjnych, jednostkowych)
  • weryfikacja zgodności realizowanej zmiany z architekturą systemu i standardami (przegląd, kontrola jakości)
  • opracowanie testów (jednostkowych, integracyjnych, wydajnościowych)
  • przygotowanie zmiany do wdrożenia (repozytorium kodu, konfiguracje, dokumentacja wdrożeniowa etc.)
Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays
Czego oczekujemy:
  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego z Bazami Danych Oracle
  • Doświadczenia z modelem Data Vault, pracy z dużymi wolumenami danych
  • Bardzo dobra znajomość programowania na platformie integracyjnej Informatica PowerCenter
  • Ekspercka wiedza z Oracle
  • Doświadczenie w optymalizacji kodu SQL i PL/SQL na środowisku Oracle
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowie raportów
  • Doświadczenie w branży bankowej
Co będzie Twoim dodatkowym atutem:Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka, matematyka lub pokrewne
Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567