Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Mergesoft sp. z o.o.
25. 4. 2024

Mergesoft sp. z o.o. to ponad 20 lat doświadczenia w dostarczaniu systemów informatycznych dużym firmom i bankom w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych,
  • implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi,
  • implementacja komunikacji z serwerem dostępu do danych z wykorzystaniem istniejącego API,
  • implementacja podstawowego przetwarzania danych na potrzeby ich prezentacji i edycji,
  • tworzenie interaktywnych elementów interfejsu użytkownika.

Oczekujemy:

  • umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych na systemy Android, iOS,
  • znajomości technologii .NET MAUI,
  • znajomość języka programowania C#.

Dodatkowe atuty:

  • umiejętność pracy z użyciem systemu kontroli wersji GIT,
  • znajomość technologii SQL i PL/SQL,
  • umiejętności pisania czytelnego i wydajnego kodu,
  • dopasowania do przyjętych zasad formatowania i komentowania kodu,
  • umiejętności projektowania logiki interfejsu,
  • chęci rozwoju i poznawania nowych technologii.

Oferujemy:

  • udział w dużych, prestiżowych projektach,
  • pracę z użyciem nowoczesnych narzędzi i technologii (Microsoft Visual Studio 2022, Oracle SQL Developer, Microsoft DevOps),
  • pracę na pełen etat w stabilnej firmie,
  • elastyczne godziny pracy (Ty decydujesz o której godzinie rozpoczynasz pracę - 7.00, 8.00, 9.00),
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • pracę w niewielkim zespole, w przyjaznej atmosferze,
  • komfortowe stanowisko pracy z dwoma monitorami,
  • biuro w ścisłym centrum miasta.

  • Praca Poznań
  • Programista Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228