Programista Aplikacji Mobilnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Ruch S.A
26. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji mobilnych dedykowanym rozwiązaniom kurierskim i logistycznym usługi ORLEN Paczka
  • Projektowanie, implementacja i testowanie aplikacji
  • Utrzymywanie i rozwijanie istniejącego kodu (aplikacji mobilnej i backendu aplikacji)
  • Współpraca z programistami, architektami oraz innymi obszarami IT
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej
  • Integracja aplikacji wewnętrznych z systemami dostawców zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, informatyczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze projektowania i implementacji niestandardowych aplikacji webowych oraz mobilnych (Android/iOS)
  • Umiejętność programowania w języku Java
  • Znajomość narzędzia Android Studio
  • Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych np. PostgreSQL, MS SQL
  • Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z REST API i SOAP API
  • Skuteczność w działaniu
  • Odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój
  • Czerpanie z różnych perspektyw
  • Znajomość rozwiązań aplikacyjnych stosowanych w usługach kurierskich lub logistyce
  • Znajomość Azure Devops
  • Znajomość języka programowania .NET

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w polskiej, stabilnej firmie będącej członkiem grupy kapitałowej Orlen S.A.
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • Wynagrodzenie stałe oraz system premiowy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: system kafeteryjny MyBenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta paliwowa,
  • Dofinansowanie w ramach ZFŚS m.in. do wypoczynku, bonów świątecznych i innych
  • Elastyczny czas rozpoczynania pracy między godz. 7:00 a 9:00
  • Parking na terenie firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji w ramach udziału w wielu ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080